Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Góreckiego04:15
Marynarki Polskiej04:17
Śnieżna04:19
Stadion Energa Gdańsk04:21
Mostostal04:22
Żaglowa - AmberExpo04:23
Swojska04:25
Węzeł Kliniczna04:26
Twarda
 
04:27
0 min.
 
Stocznia Północna04:281 min.
 
Stocznia SKM04:303 min.
 
Plac Solidarności04:325 min.
 
Dworzec Główny04:347 min.
 
Hucisko04:3710 min.
 
Powstańców Warszawskich04:4013 min.
 
Paska04:4114 min.
 
Ciasna04:4215 min.
 
Zakopiańska04:4316 min.
 
Skrajna04:4518 min.
 
Siedlce04:4720 min.
 
Piekarnicza04:5124 min.
 
Belgradzka04:5326 min.
 
Warneńska04:5528 min.
 
Kolumba04:5730 min.
 
Brętowo PKM05:0033 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy