Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego05:07
Marynarki Polskiej05:09
Śnieżna05:11
Stadion Energa Gdańsk05:13
Mostostal05:14
Żaglowa - AmberExpo05:15
Swojska05:17
Węzeł Kliniczna05:18
Twarda
 
05:19
0 min.
 
Stocznia Północna05:201 min.
 
Stocznia SKM05:223 min.
 
Plac Solidarności05:245 min.
 
Dworzec Główny05:267 min.
 
Hucisko05:2910 min.
 
Powstańców Warszawskich05:3213 min.
 
Paska05:3314 min.
 
Ciasna05:3415 min.
 
Zakopiańska05:3516 min.
 
Skrajna05:3718 min.
 
Siedlce05:3920 min.
 
Piekarnicza05:4324 min.
 
Belgradzka05:4526 min.
 
Warneńska05:4728 min.
 
Kolumba05:4930 min.
 
Brętowo PKM05:5233 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy