Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego05:15
Marynarki Polskiej05:17
Śnieżna05:19
Stadion Energa Gdańsk05:21
Mostostal05:22
Żaglowa - AmberExpo05:23
Swojska05:25
Węzeł Kliniczna05:26
Twarda
 
05:27
0 min.
 
Stocznia Północna05:281 min.
 
Stocznia SKM05:303 min.
 
Plac Solidarności05:325 min.
 
Dworzec Główny05:347 min.
 
Hucisko05:3710 min.
 
Powstańców Warszawskich05:4013 min.
 
Paska05:4114 min.
 
Ciasna05:4215 min.
 
Zakopiańska05:4316 min.
 
Skrajna05:4518 min.
 
Siedlce05:4720 min.
 
Piekarnicza05:5124 min.
 
Belgradzka05:5326 min.
 
Warneńska05:5528 min.
 
Kolumba05:5730 min.
 
Brętowo PKM06:0033 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy