Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Nowy Port Góreckiego08:40
Marynarki Polskiej08:42
Śnieżna08:44
Stadion Energa Gdańsk08:46
Mostostal08:47
Żaglowa - AmberExpo08:48
Swojska08:50
Węzeł Kliniczna08:51
Twarda
 
08:52
0 min.
 
Stocznia Północna08:531 min.
 
Stocznia SKM08:553 min.
 
Plac Solidarności08:575 min.
 
Dworzec Główny08:597 min.
 
Hucisko09:0210 min.
 
Powstańców Warszawskich09:0513 min.
 
Paska09:0614 min.
 
Ciasna09:0715 min.
 
Zakopiańska09:0816 min.
 
Skrajna09:1018 min.
 
Siedlce09:1220 min.
 
Piekarnicza09:1624 min.
 
Belgradzka09:1826 min.
 
Warneńska09:2028 min.
 
Kolumba09:2230 min.
 
Brętowo PKM09:2533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy