Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Nowy Port Góreckiego09:20
Marynarki Polskiej09:22
Śnieżna09:24
Stadion Energa Gdańsk09:26
Mostostal09:27
Żaglowa - AmberExpo09:28
Swojska09:30
Węzeł Kliniczna09:31
Twarda
 
09:32
0 min.
 
Stocznia Północna09:331 min.
 
Stocznia SKM09:353 min.
 
Plac Solidarności09:375 min.
 
Dworzec Główny09:397 min.
 
Hucisko09:4210 min.
 
Powstańców Warszawskich09:4513 min.
 
Paska09:4614 min.
 
Ciasna09:4715 min.
 
Zakopiańska09:4816 min.
 
Skrajna09:5018 min.
 
Siedlce09:5220 min.
 
Piekarnicza09:5624 min.
 
Belgradzka09:5826 min.
 
Warneńska10:0028 min.
 
Kolumba10:0230 min.
 
Brętowo PKM10:0533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy