Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV10:39
Nowy Port Góreckiego10:40
Marynarki Polskiej10:42
Śnieżna10:44
Stadion Energa Gdańsk10:46
Mostostal10:47
Żaglowa - AmberExpo10:48
Swojska10:50
Węzeł Kliniczna10:51
Twarda
 
10:52
0 min.
 
Stocznia Północna10:531 min.
 
Stocznia SKM10:553 min.
 
Plac Solidarności10:575 min.
 
Dworzec Główny10:597 min.
 
Hucisko11:0210 min.
 
Powstańców Warszawskich11:0513 min.
 
Paska11:0614 min.
 
Ciasna11:0715 min.
 
Zakopiańska11:0816 min.
 
Skrajna11:1018 min.
 
Siedlce11:1220 min.
 
Piekarnicza11:1624 min.
 
Belgradzka11:1826 min.
 
Warneńska11:2028 min.
 
Kolumba11:2230 min.
 
Brętowo PKM11:2533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy