Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Nowy Port Góreckiego05:54
Marynarki Polskiej05:56
Śnieżna05:58
Stadion Energa Gdańsk06:00
Mostostal06:01
Żaglowa - AmberExpo06:02
Swojska06:04
Węzeł Kliniczna06:05
Twarda
 
06:06
0 min.
 
Stocznia Północna06:071 min.
 
Stocznia SKM06:093 min.
 
Plac Solidarności06:115 min.
 
Dworzec Główny06:137 min.
 
Hucisko06:1610 min.
 
Powstańców Warszawskich06:1913 min.
 
Paska06:2014 min.
 
Ciasna06:2115 min.
 
Zakopiańska06:2216 min.
 
Skrajna06:2418 min.
 
Siedlce06:2620 min.
 
Piekarnicza06:3024 min.
 
Belgradzka06:3226 min.
 
Warneńska06:3428 min.
 
Kolumba06:3630 min.
 
Brętowo PKM06:3933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy