Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV19:19
Nowy Port Góreckiego19:20
Marynarki Polskiej19:22
Śnieżna19:24
Stadion Energa Gdańsk19:26
Mostostal19:27
Żaglowa - AmberExpo19:28
Swojska19:30
Węzeł Kliniczna19:31
Twarda
 
19:32
0 min.
 
Stocznia Północna19:331 min.
 
Stocznia SKM19:353 min.
 
Plac Solidarności19:375 min.
 
Dworzec Główny19:397 min.
 
Hucisko19:4210 min.
 
Powstańców Warszawskich19:4513 min.
 
Paska19:4614 min.
 
Ciasna19:4715 min.
 
Zakopiańska19:4816 min.
 
Skrajna19:5018 min.
 
Siedlce19:5220 min.
 
Piekarnicza19:5624 min.
 
Belgradzka19:5826 min.
 
Warneńska20:0028 min.
 
Kolumba20:0230 min.
 
Brętowo PKM20:0533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy