Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego12:20
Marynarki Polskiej12:22
Śnieżna12:24
Stadion Energa Gdańsk12:26
Mostostal12:27
Żaglowa - AmberExpo12:28
Swojska12:30
Węzeł Kliniczna12:31
Twarda
 
12:32
0 min.
 
Stocznia Północna12:331 min.
 
Stocznia SKM12:353 min.
 
Plac Solidarności12:375 min.
 
Dworzec Główny12:397 min.
 
Hucisko12:4210 min.
 
Powstańców Warszawskich12:4513 min.
 
Paska12:4614 min.
 
Ciasna12:4715 min.
 
Zakopiańska12:4816 min.
 
Skrajna12:5018 min.
 
Siedlce12:5220 min.
 
Piekarnicza12:5624 min.
 
Belgradzka12:5826 min.
 
Warneńska13:0028 min.
 
Kolumba13:0230 min.
 
Brętowo PKM13:0533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy