Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:00
Marynarki Polskiej13:02
Śnieżna13:04
Stadion Energa Gdańsk13:06
Mostostal13:07
Żaglowa - AmberExpo13:08
Swojska13:10
Węzeł Kliniczna13:11
Twarda
 
13:12
0 min.
 
Stocznia Północna13:131 min.
 
Stocznia SKM13:153 min.
 
Plac Solidarności13:175 min.
 
Dworzec Główny13:197 min.
 
Hucisko13:2210 min.
 
Powstańców Warszawskich13:2513 min.
 
Paska13:2614 min.
 
Ciasna13:2715 min.
 
Zakopiańska13:2816 min.
 
Skrajna13:3018 min.
 
Siedlce13:3220 min.
 
Piekarnicza13:3624 min.
 
Belgradzka13:3826 min.
 
Warneńska13:4028 min.
 
Kolumba13:4230 min.
 
Brętowo PKM13:4533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy