Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Nowy Port Góreckiego07:04
Marynarki Polskiej07:06
Śnieżna07:08
Stadion Energa Gdańsk07:10
Mostostal07:11
Żaglowa - AmberExpo07:12
Swojska07:14
Węzeł Kliniczna07:15
Twarda
 
07:16
0 min.
 
Stocznia Północna07:171 min.
 
Stocznia SKM07:193 min.
 
Plac Solidarności07:215 min.
 
Dworzec Główny07:237 min.
 
Hucisko07:2610 min.
 
Powstańców Warszawskich07:2913 min.
 
Paska07:3014 min.
 
Ciasna07:3115 min.
 
Zakopiańska07:3216 min.
 
Skrajna07:3418 min.
 
Siedlce07:3620 min.
 
Piekarnicza07:4024 min.
 
Belgradzka07:4226 min.
 
Warneńska07:4428 min.
 
Kolumba07:4630 min.
 
Brętowo PKM07:4933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy