Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Władysława IV09:53
Nowy Port Góreckiego09:54
Marynarki Polskiej09:56
Śnieżna09:58
Stadion Energa Gdańsk10:00
Mostostal10:01
Żaglowa - AmberExpo10:02
Swojska10:04
Węzeł Kliniczna10:05
Twarda
 
10:06
0 min.
 
Stocznia Północna10:071 min.
 
Stocznia SKM10:093 min.
 
Plac Solidarności10:115 min.
 
Dworzec Główny10:137 min.
 
Hucisko10:1610 min.
 
Powstańców Warszawskich10:1913 min.
 
Paska10:2014 min.
 
Ciasna10:2115 min.
 
Zakopiańska10:2216 min.
 
Skrajna10:2418 min.
 
Siedlce10:2620 min.
 
Piekarnicza10:3024 min.
 
Belgradzka10:3226 min.
 
Warneńska10:3428 min.
 
Kolumba10:3630 min.
 
Brętowo PKM10:3933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy