Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV10:33
Nowy Port Góreckiego10:34
Marynarki Polskiej10:36
Śnieżna10:38
Stadion Energa Gdańsk10:40
Mostostal10:41
Żaglowa - AmberExpo10:42
Swojska10:44
Węzeł Kliniczna10:45
Twarda
 
10:46
0 min.
 
Stocznia Północna10:471 min.
 
Stocznia SKM10:493 min.
 
Plac Solidarności10:515 min.
 
Dworzec Główny10:537 min.
 
Hucisko10:5610 min.
 
Powstańców Warszawskich10:5913 min.
 
Paska11:0014 min.
 
Ciasna11:0115 min.
 
Zakopiańska11:0216 min.
 
Skrajna11:0418 min.
 
Siedlce11:0620 min.
 
Piekarnicza11:1024 min.
 
Belgradzka11:1226 min.
 
Warneńska11:1428 min.
 
Kolumba11:1630 min.
 
Brętowo PKM11:1933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy