Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Władysława IV10:53
Nowy Port Góreckiego10:54
Marynarki Polskiej10:56
Śnieżna10:58
Stadion Energa Gdańsk11:00
Mostostal11:01
Żaglowa - AmberExpo11:02
Swojska11:04
Węzeł Kliniczna11:05
Twarda
 
11:06
0 min.
 
Stocznia Północna11:071 min.
 
Stocznia SKM11:093 min.
 
Plac Solidarności11:115 min.
 
Dworzec Główny11:137 min.
 
Hucisko11:1610 min.
 
Powstańców Warszawskich11:1913 min.
 
Paska11:2014 min.
 
Ciasna11:2115 min.
 
Zakopiańska11:2216 min.
 
Skrajna11:2418 min.
 
Siedlce11:2620 min.
 
Piekarnicza11:3024 min.
 
Belgradzka11:3226 min.
 
Warneńska11:3428 min.
 
Kolumba11:3630 min.
 
Brętowo PKM11:3933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy