Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV11:43
Nowy Port Góreckiego11:44
Marynarki Polskiej11:46
Śnieżna11:48
Stadion Energa Gdańsk11:50
Mostostal11:51
Żaglowa - AmberExpo11:52
Swojska11:54
Węzeł Kliniczna11:55
Twarda
 
11:56
0 min.
 
Stocznia Północna11:571 min.
 
Stocznia SKM11:593 min.
 
Plac Solidarności12:015 min.
 
Dworzec Główny12:037 min.
 
Hucisko12:0610 min.
 
Powstańców Warszawskich12:0913 min.
 
Paska12:1014 min.
 
Ciasna12:1115 min.
 
Zakopiańska12:1216 min.
 
Skrajna12:1418 min.
 
Siedlce12:1620 min.
 
Piekarnicza12:2024 min.
 
Belgradzka12:2226 min.
 
Warneńska12:2428 min.
 
Kolumba12:2630 min.
 
Brętowo PKM12:2933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy