Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV12:43
Nowy Port Góreckiego12:44
Marynarki Polskiej12:46
Śnieżna12:48
Stadion Energa Gdańsk12:50
Mostostal12:51
Żaglowa - AmberExpo12:52
Swojska12:54
Węzeł Kliniczna12:55
Twarda
 
12:56
0 min.
 
Stocznia Północna12:571 min.
 
Stocznia SKM12:593 min.
 
Plac Solidarności13:015 min.
 
Dworzec Główny13:037 min.
 
Hucisko13:0610 min.
 
Powstańców Warszawskich13:0913 min.
 
Paska13:1014 min.
 
Ciasna13:1115 min.
 
Zakopiańska13:1216 min.
 
Skrajna13:1418 min.
 
Siedlce13:1620 min.
 
Piekarnicza13:2024 min.
 
Belgradzka13:2226 min.
 
Warneńska13:2428 min.
 
Kolumba13:2630 min.
 
Brętowo PKM13:2933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy