Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Góreckiego04:40
Marynarki Polskiej04:42
Śnieżna04:44
Stadion Energa Gdańsk04:46
Mostostal04:47
Żaglowa - AmberExpo04:48
Swojska04:50
Węzeł Kliniczna04:51
Twarda
 
04:52
0 min.
 
Stocznia Północna04:531 min.
 
Stocznia SKM04:553 min.
 
Plac Solidarności04:575 min.
 
Dworzec Główny04:597 min.
 
Hucisko05:0210 min.
 
Powstańców Warszawskich05:0513 min.
 
Paska05:0614 min.
 
Ciasna05:0715 min.
 
Zakopiańska05:0816 min.
 
Skrajna05:1018 min.
 
Siedlce05:1220 min.
 
Piekarnicza05:1624 min.
 
Belgradzka05:1826 min.
 
Warneńska05:2028 min.
 
Kolumba05:2230 min.
 
Brętowo PKM05:2533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy