Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:34
Marynarki Polskiej14:36
Śnieżna14:38
Stadion Energa Gdańsk14:40
Mostostal14:41
Żaglowa - AmberExpo14:42
Swojska14:44
Węzeł Kliniczna14:45
Twarda
 
14:46
0 min.
 
Stocznia Północna14:471 min.
 
Stocznia SKM14:493 min.
 
Plac Solidarności14:515 min.
 
Dworzec Główny14:537 min.
 
Hucisko14:5610 min.
 
Powstańców Warszawskich14:5913 min.
 
Paska15:0014 min.
 
Ciasna15:0115 min.
 
Zakopiańska15:0216 min.
 
Skrajna15:0418 min.
 
Siedlce15:0620 min.
 
Piekarnicza15:1024 min.
 
Belgradzka15:1226 min.
 
Warneńska15:1428 min.
 
Kolumba15:1630 min.
 
Brętowo PKM15:1933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy