Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Nowy Port Góreckiego16:14
Marynarki Polskiej16:16
Śnieżna16:18
Stadion Energa Gdańsk16:20
Mostostal16:21
Żaglowa - AmberExpo16:22
Swojska16:24
Węzeł Kliniczna16:25
Twarda
 
16:26
0 min.
 
Stocznia Północna16:271 min.
 
Stocznia SKM16:293 min.
 
Plac Solidarności16:315 min.
 
Dworzec Główny16:337 min.
 
Hucisko16:3610 min.
 
Powstańców Warszawskich16:3913 min.
 
Paska16:4014 min.
 
Ciasna16:4115 min.
 
Zakopiańska16:4216 min.
 
Skrajna16:4418 min.
 
Siedlce16:4620 min.
 
Piekarnicza16:5024 min.
 
Belgradzka16:5226 min.
 
Warneńska16:5428 min.
 
Kolumba16:5630 min.
 
Brętowo PKM16:5933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy