Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV19:38
Nowy Port Góreckiego19:39
Marynarki Polskiej19:41
Śnieżna19:43
Stadion Energa Gdańsk19:45
Mostostal19:46
Żaglowa - AmberExpo19:47
Swojska19:49
Węzeł Kliniczna19:50
Twarda
 
19:51
0 min.
 
Stocznia Północna19:521 min.
 
Stocznia SKM19:543 min.
 
Plac Solidarności19:565 min.
 
Dworzec Główny19:587 min.
 
Hucisko20:0110 min.
 
Powstańców Warszawskich20:0413 min.
 
Paska20:0514 min.
 
Ciasna20:0615 min.
 
Zakopiańska20:0716 min.
 
Skrajna20:0918 min.
 
Siedlce20:1120 min.
 
Piekarnicza20:1524 min.
 
Belgradzka20:1726 min.
 
Warneńska20:1928 min.
 
Kolumba20:2130 min.
 
Brętowo PKM20:2433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy