Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Nowy Port Góreckiego21:06
Marynarki Polskiej21:08
Śnieżna21:10
Stadion Energa Gdańsk21:12
Mostostal21:13
Żaglowa - AmberExpo21:14
Swojska21:16
Węzeł Kliniczna21:17
Twarda
 
21:18
0 min.
 
Stocznia Północna21:191 min.
 
Stocznia SKM21:213 min.
 
Plac Solidarności21:235 min.
 
Dworzec Główny21:257 min.
 
Hucisko21:2810 min.
 
Powstańców Warszawskich21:3113 min.
 
Paska21:3214 min.
 
Ciasna21:3315 min.
 
Zakopiańska21:3416 min.
 
Skrajna21:3618 min.
 
Siedlce21:3820 min.
 
Piekarnicza21:4224 min.
 
Belgradzka21:4426 min.
 
Warneńska21:4628 min.
 
Kolumba21:4830 min.
 
Brętowo PKM21:5133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy