Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego21:45
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion Energa Gdańsk21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda
 
21:57
0 min.
 
Stocznia Północna21:581 min.
 
Stocznia SKM22:003 min.
 
Plac Solidarności22:025 min.
 
Dworzec Główny22:047 min.
 
Hucisko22:0710 min.
 
Powstańców Warszawskich22:1013 min.
 
Paska22:1114 min.
 
Ciasna22:1215 min.
 
Zakopiańska22:1316 min.
 
Skrajna22:1518 min.
 
Siedlce22:1720 min.
 
Piekarnicza22:2124 min.
 
Belgradzka22:2326 min.
 
Warneńska22:2528 min.
 
Kolumba22:2730 min.
 
Brętowo PKM22:3033 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy