Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV04:11
Nowy Port Góreckiego04:12
Marynarki Polskiej04:14
Śnieżna04:16
Stadion Energa Gdańsk04:18
Mostostal04:19
Żaglowa - AmberExpo04:20
Swojska04:22
Węzeł Kliniczna04:23
Twarda04:24
Stocznia Północna
 
04:25
0 min.
 
Stocznia SKM04:272 min.
 
Plac Solidarności04:294 min.
 
Dworzec Główny04:316 min.
 
Hucisko04:349 min.
 
Powstańców Warszawskich04:3712 min.
 
Paska04:3813 min.
 
Ciasna04:3914 min.
 
Zakopiańska04:4015 min.
 
Skrajna04:4217 min.
 
Siedlce04:4419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy