Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Góreckiego08:20
Marynarki Polskiej08:22
Śnieżna08:24
Stadion Energa Gdańsk08:26
Mostostal08:27
Żaglowa - AmberExpo08:28
Swojska08:30
Węzeł Kliniczna08:31
Twarda08:32
Stocznia Północna
 
08:33
0 min.
 
Stocznia SKM08:352 min.
 
Plac Solidarności08:374 min.
 
Dworzec Główny08:396 min.
 
Hucisko08:429 min.
 
Powstańców Warszawskich08:4512 min.
 
Paska08:4613 min.
 
Ciasna08:4714 min.
 
Zakopiańska08:4815 min.
 
Skrajna08:5017 min.
 
Siedlce08:5219 min.
 
Piekarnicza08:5623 min.
 
Belgradzka08:5825 min.
 
Warneńska09:0027 min.
 
Kolumba09:0229 min.
 
Brętowo PKM09:0532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy