Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Władysława IV13:59
Nowy Port Góreckiego14:00
Marynarki Polskiej14:02
Śnieżna14:04
Stadion Energa Gdańsk14:06
Mostostal14:07
Żaglowa - AmberExpo14:08
Swojska14:10
Węzeł Kliniczna14:11
Twarda14:12
Stocznia Północna
 
14:13
0 min.
 
Stocznia SKM14:152 min.
 
Plac Solidarności14:174 min.
 
Dworzec Główny14:196 min.
 
Hucisko14:229 min.
 
Powstańców Warszawskich14:2512 min.
 
Paska14:2613 min.
 
Ciasna14:2714 min.
 
Zakopiańska14:2815 min.
 
Skrajna14:3017 min.
 
Siedlce14:3219 min.
 
Piekarnicza14:3623 min.
 
Belgradzka14:3825 min.
 
Warneńska14:4027 min.
 
Kolumba14:4229 min.
 
Brętowo PKM14:4532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy