Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV14:39
Nowy Port Góreckiego14:40
Marynarki Polskiej14:42
Śnieżna14:44
Stadion Energa Gdańsk14:46
Mostostal14:47
Żaglowa - AmberExpo14:48
Swojska14:50
Węzeł Kliniczna14:51
Twarda14:52
Stocznia Północna
 
14:53
0 min.
 
Stocznia SKM14:552 min.
 
Plac Solidarności14:574 min.
 
Dworzec Główny14:596 min.
 
Hucisko15:029 min.
 
Powstańców Warszawskich15:0512 min.
 
Paska15:0613 min.
 
Ciasna15:0714 min.
 
Zakopiańska15:0815 min.
 
Skrajna15:1017 min.
 
Siedlce15:1219 min.
 
Piekarnicza15:1623 min.
 
Belgradzka15:1825 min.
 
Warneńska15:2027 min.
 
Kolumba15:2229 min.
 
Brętowo PKM15:2532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy