Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV17:19
Nowy Port Góreckiego17:20
Marynarki Polskiej17:22
Śnieżna17:24
Stadion Energa Gdańsk17:26
Mostostal17:27
Żaglowa - AmberExpo17:28
Swojska17:30
Węzeł Kliniczna17:31
Twarda17:32
Stocznia Północna
 
17:33
0 min.
 
Stocznia SKM17:352 min.
 
Plac Solidarności17:374 min.
 
Dworzec Główny17:396 min.
 
Hucisko17:429 min.
 
Powstańców Warszawskich17:4512 min.
 
Paska17:4613 min.
 
Ciasna17:4714 min.
 
Zakopiańska17:4815 min.
 
Skrajna17:5017 min.
 
Siedlce17:5219 min.
 
Piekarnicza17:5623 min.
 
Belgradzka17:5825 min.
 
Warneńska18:0027 min.
 
Kolumba18:0229 min.
 
Brętowo PKM18:0532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy