Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV17:39
Nowy Port Góreckiego17:40
Marynarki Polskiej17:42
Śnieżna17:44
Stadion Energa Gdańsk17:46
Mostostal17:47
Żaglowa - AmberExpo17:48
Swojska17:50
Węzeł Kliniczna17:51
Twarda17:52
Stocznia Północna
 
17:53
0 min.
 
Stocznia SKM17:552 min.
 
Plac Solidarności17:574 min.
 
Dworzec Główny17:596 min.
 
Hucisko18:029 min.
 
Powstańców Warszawskich18:0512 min.
 
Paska18:0613 min.
 
Ciasna18:0714 min.
 
Zakopiańska18:0815 min.
 
Skrajna18:1017 min.
 
Siedlce18:1219 min.
 
Piekarnicza18:1623 min.
 
Belgradzka18:1825 min.
 
Warneńska18:2027 min.
 
Kolumba18:2229 min.
 
Brętowo PKM18:2532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy