Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Nowy Port Góreckiego05:54
Marynarki Polskiej05:56
Śnieżna05:58
Stadion Energa Gdańsk06:00
Mostostal06:01
Żaglowa - AmberExpo06:02
Swojska06:04
Węzeł Kliniczna06:05
Twarda06:06
Stocznia Północna
 
06:07
0 min.
 
Stocznia SKM06:092 min.
 
Plac Solidarności06:114 min.
 
Dworzec Główny06:136 min.
 
Hucisko06:169 min.
 
Powstańców Warszawskich06:1912 min.
 
Paska06:2013 min.
 
Ciasna06:2114 min.
 
Zakopiańska06:2215 min.
 
Skrajna06:2417 min.
 
Siedlce06:2619 min.
 
Piekarnicza06:3023 min.
 
Belgradzka06:3225 min.
 
Warneńska06:3427 min.
 
Kolumba06:3629 min.
 
Brętowo PKM06:3932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy