Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV18:19
Nowy Port Góreckiego18:20
Marynarki Polskiej18:22
Śnieżna18:24
Stadion Energa Gdańsk18:26
Mostostal18:27
Żaglowa - AmberExpo18:28
Swojska18:30
Węzeł Kliniczna18:31
Twarda18:32
Stocznia Północna
 
18:33
0 min.
 
Stocznia SKM18:352 min.
 
Plac Solidarności18:374 min.
 
Dworzec Główny18:396 min.
 
Hucisko18:429 min.
 
Powstańców Warszawskich18:4512 min.
 
Paska18:4613 min.
 
Ciasna18:4714 min.
 
Zakopiańska18:4815 min.
 
Skrajna18:5017 min.
 
Siedlce18:5219 min.
 
Piekarnicza18:5623 min.
 
Belgradzka18:5825 min.
 
Warneńska19:0027 min.
 
Kolumba19:0229 min.
 
Brętowo PKM19:0532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy