Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Góreckiego22:06
Marynarki Polskiej22:08
Śnieżna22:10
Stadion Energa Gdańsk22:12
Mostostal22:13
Żaglowa - AmberExpo22:14
Swojska22:16
Węzeł Kliniczna22:17
Twarda22:18
Stocznia Północna
 
22:19
0 min.
 
Stocznia SKM22:212 min.
 
Plac Solidarności22:234 min.
 
Dworzec Główny22:256 min.
 
Hucisko22:289 min.
 
Powstańców Warszawskich22:3112 min.
 
Paska22:3213 min.
 
Ciasna22:3314 min.
 
Zakopiańska22:3415 min.
 
Skrajna22:3617 min.
 
Siedlce22:3819 min.
 
Piekarnicza22:4223 min.
 
Belgradzka22:4425 min.
 
Warneńska22:4627 min.
 
Kolumba22:4829 min.
 
Brętowo PKM22:5132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy