Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Władysława IV08:14
Nowy Port Góreckiego08:15
Marynarki Polskiej08:17
Śnieżna08:19
Stadion Energa Gdańsk08:21
Mostostal08:22
Żaglowa - AmberExpo08:23
Swojska08:25
Węzeł Kliniczna08:26
Twarda08:27
Stocznia Północna
 
08:28
0 min.
 
Stocznia SKM08:302 min.
 
Plac Solidarności08:324 min.
 
Dworzec Główny08:346 min.
 
Hucisko08:379 min.
 
Powstańców Warszawskich08:4012 min.
 
Paska08:4113 min.
 
Ciasna08:4214 min.
 
Zakopiańska08:4315 min.
 
Skrajna08:4517 min.
 
Siedlce08:4719 min.
 
Piekarnicza08:5123 min.
 
Belgradzka08:5325 min.
 
Warneńska08:5527 min.
 
Kolumba08:5729 min.
 
Brętowo PKM09:0032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy