Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Władysława IV11:04
Nowy Port Góreckiego11:05
Marynarki Polskiej11:07
Śnieżna11:09
Stadion Energa Gdańsk11:11
Mostostal11:12
Żaglowa - AmberExpo11:13
Swojska11:15
Węzeł Kliniczna11:16
Twarda11:17
Stocznia Północna
 
11:18
0 min.
 
Stocznia SKM11:202 min.
 
Plac Solidarności11:224 min.
 
Dworzec Główny11:246 min.
 
Hucisko11:279 min.
 
Powstańców Warszawskich11:3012 min.
 
Paska11:3113 min.
 
Ciasna11:3214 min.
 
Zakopiańska11:3315 min.
 
Skrajna11:3517 min.
 
Siedlce11:3719 min.
 
Piekarnicza11:4123 min.
 
Belgradzka11:4325 min.
 
Warneńska11:4527 min.
 
Kolumba11:4729 min.
 
Brętowo PKM11:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy