Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV15:19
Nowy Port Góreckiego15:20
Marynarki Polskiej15:22
Śnieżna15:24
Stadion Energa Gdańsk15:26
Mostostal15:27
Żaglowa - AmberExpo15:28
Swojska15:30
Węzeł Kliniczna15:31
Twarda15:32
Stocznia Północna
 
15:33
0 min.
 
Stocznia SKM15:352 min.
 
Plac Solidarności15:374 min.
 
Dworzec Główny15:396 min.
 
Hucisko15:429 min.
 
Powstańców Warszawskich15:4512 min.
 
Paska15:4613 min.
 
Ciasna15:4714 min.
 
Zakopiańska15:4815 min.
 
Skrajna15:5017 min.
 
Siedlce15:5219 min.
 
Piekarnicza15:5623 min.
 
Belgradzka15:5825 min.
 
Warneńska16:0027 min.
 
Kolumba16:0229 min.
 
Brętowo PKM16:0532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy