Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV18:39
Nowy Port Góreckiego18:40
Marynarki Polskiej18:42
Śnieżna18:44
Stadion Energa Gdańsk18:46
Mostostal18:47
Żaglowa - AmberExpo18:48
Swojska18:50
Węzeł Kliniczna18:51
Twarda18:52
Stocznia Północna
 
18:53
0 min.
 
Stocznia SKM18:552 min.
 
Plac Solidarności18:574 min.
 
Dworzec Główny18:596 min.
 
Hucisko19:029 min.
 
Powstańców Warszawskich19:0512 min.
 
Paska19:0613 min.
 
Ciasna19:0714 min.
 
Zakopiańska19:0815 min.
 
Skrajna19:1017 min.
 
Siedlce19:1219 min.
 
Piekarnicza19:1623 min.
 
Belgradzka19:1825 min.
 
Warneńska19:2027 min.
 
Kolumba19:2229 min.
 
Brętowo PKM19:2532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy