{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV20:44
Nowy Port Góreckiego20:45
Marynarki Polskiej20:47
Śnieżna20:49
Stadion Energa Gdańsk20:51
Mostostal20:52
Żaglowa - AmberExpo20:53
Swojska20:55
Węzeł Kliniczna20:56
Twarda20:57
Stocznia Północna
 
20:58
0 min.
 
Stocznia SKM21:002 min.
 
Plac Solidarności21:024 min.
 
Dworzec Główny21:046 min.
 
Hucisko21:079 min.
 
Powstańców Warszawskich21:1012 min.
 
Paska21:1113 min.
 
Ciasna21:1214 min.
 
Zakopiańska21:1315 min.
 
Skrajna21:1517 min.
 
Siedlce21:1719 min.
 
Piekarnicza21:2123 min.
 
Belgradzka21:2325 min.
 
Warneńska21:2527 min.
 
Kolumba21:2729 min.
 
Brętowo PKM21:3032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy