Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Góreckiego07:04
Marynarki Polskiej07:06
Śnieżna07:08
Stadion Energa Gdańsk07:10
Mostostal07:11
Żaglowa - AmberExpo07:12
Swojska07:14
Węzeł Kliniczna07:15
Twarda07:16
Stocznia Północna
 
07:17
0 min.
 
Stocznia SKM07:192 min.
 
Plac Solidarności07:214 min.
 
Dworzec Główny07:236 min.
 
Hucisko07:269 min.
 
Powstańców Warszawskich07:2912 min.
 
Paska07:3013 min.
 
Ciasna07:3114 min.
 
Zakopiańska07:3215 min.
 
Skrajna07:3417 min.
 
Siedlce07:3619 min.
 
Piekarnicza07:4023 min.
 
Belgradzka07:4225 min.
 
Warneńska07:4427 min.
 
Kolumba07:4629 min.
 
Brętowo PKM07:4932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy