Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego07:14
Marynarki Polskiej07:16
Śnieżna07:18
Stadion Energa Gdańsk07:20
Mostostal07:21
Żaglowa - AmberExpo07:22
Swojska07:24
Węzeł Kliniczna07:25
Twarda07:26
Stocznia Północna
 
07:27
0 min.
 
Stocznia SKM07:292 min.
 
Plac Solidarności07:314 min.
 
Dworzec Główny07:336 min.
 
Hucisko07:369 min.
 
Powstańców Warszawskich07:3912 min.
 
Paska07:4013 min.
 
Ciasna07:4114 min.
 
Zakopiańska07:4215 min.
 
Skrajna07:4417 min.
 
Siedlce07:4619 min.
 
Piekarnicza07:5023 min.
 
Belgradzka07:5225 min.
 
Warneńska07:5427 min.
 
Kolumba07:5629 min.
 
Brętowo PKM07:5932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy