Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Władysława IV08:53
Nowy Port Góreckiego08:54
Marynarki Polskiej08:56
Śnieżna08:58
Stadion Energa Gdańsk09:00
Mostostal09:01
Żaglowa - AmberExpo09:02
Swojska09:04
Węzeł Kliniczna09:05
Twarda09:06
Stocznia Północna
 
09:07
0 min.
 
Stocznia SKM09:092 min.
 
Plac Solidarności09:114 min.
 
Dworzec Główny09:136 min.
 
Hucisko09:169 min.
 
Powstańców Warszawskich09:1912 min.
 
Paska09:2013 min.
 
Ciasna09:2114 min.
 
Zakopiańska09:2215 min.
 
Skrajna09:2417 min.
 
Siedlce09:2619 min.
 
Piekarnicza09:3023 min.
 
Belgradzka09:3225 min.
 
Warneńska09:3427 min.
 
Kolumba09:3629 min.
 
Brętowo PKM09:3932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy