Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Góreckiego09:04
Marynarki Polskiej09:06
Śnieżna09:08
Stadion Energa Gdańsk09:10
Mostostal09:11
Żaglowa - AmberExpo09:12
Swojska09:14
Węzeł Kliniczna09:15
Twarda09:16
Stocznia Północna
 
09:17
0 min.
 
Stocznia SKM09:192 min.
 
Plac Solidarności09:214 min.
 
Dworzec Główny09:236 min.
 
Hucisko09:269 min.
 
Powstańców Warszawskich09:2912 min.
 
Paska09:3013 min.
 
Ciasna09:3114 min.
 
Zakopiańska09:3215 min.
 
Skrajna09:3417 min.
 
Siedlce09:3619 min.
 
Piekarnicza09:4023 min.
 
Belgradzka09:4225 min.
 
Warneńska09:4427 min.
 
Kolumba09:4629 min.
 
Brętowo PKM09:4932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy