Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Władysława IV10:43
Nowy Port Góreckiego10:44
Marynarki Polskiej10:46
Śnieżna10:48
Stadion Energa Gdańsk10:50
Mostostal10:51
Żaglowa - AmberExpo10:52
Swojska10:54
Węzeł Kliniczna10:55
Twarda10:56
Stocznia Północna
 
10:57
0 min.
 
Stocznia SKM10:592 min.
 
Plac Solidarności11:014 min.
 
Dworzec Główny11:036 min.
 
Hucisko11:069 min.
 
Powstańców Warszawskich11:0912 min.
 
Paska11:1013 min.
 
Ciasna11:1114 min.
 
Zakopiańska11:1215 min.
 
Skrajna11:1417 min.
 
Siedlce11:1619 min.
 
Piekarnicza11:2023 min.
 
Belgradzka11:2225 min.
 
Warneńska11:2427 min.
 
Kolumba11:2629 min.
 
Brętowo PKM11:2932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy