Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Władysława IV13:33
Nowy Port Góreckiego13:34
Marynarki Polskiej13:36
Śnieżna13:38
Stadion Energa Gdańsk13:40
Mostostal13:41
Żaglowa - AmberExpo13:42
Swojska13:44
Węzeł Kliniczna13:45
Twarda13:46
Stocznia Północna
 
13:47
0 min.
 
Stocznia SKM13:492 min.
 
Plac Solidarności13:514 min.
 
Dworzec Główny13:536 min.
 
Hucisko13:569 min.
 
Powstańców Warszawskich13:5912 min.
 
Paska14:0013 min.
 
Ciasna14:0114 min.
 
Zakopiańska14:0215 min.
 
Skrajna14:0417 min.
 
Siedlce14:0619 min.
 
Piekarnicza14:1023 min.
 
Belgradzka14:1225 min.
 
Warneńska14:1427 min.
 
Kolumba14:1629 min.
 
Brętowo PKM14:1932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy