Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:44
Marynarki Polskiej13:46
Śnieżna13:48
Stadion Energa Gdańsk13:50
Mostostal13:51
Żaglowa - AmberExpo13:52
Swojska13:54
Węzeł Kliniczna13:55
Twarda13:56
Stocznia Północna
 
13:57
0 min.
 
Stocznia SKM13:592 min.
 
Plac Solidarności14:014 min.
 
Dworzec Główny14:036 min.
 
Hucisko14:069 min.
 
Powstańców Warszawskich14:0912 min.
 
Paska14:1013 min.
 
Ciasna14:1114 min.
 
Zakopiańska14:1215 min.
 
Skrajna14:1417 min.
 
Siedlce14:1619 min.
 
Piekarnicza14:2023 min.
 
Belgradzka14:2225 min.
 
Warneńska14:2427 min.
 
Kolumba14:2629 min.
 
Brętowo PKM14:2932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy