Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Nowy Port Góreckiego15:14
Marynarki Polskiej15:16
Śnieżna15:18
Stadion Energa Gdańsk15:20
Mostostal15:21
Żaglowa - AmberExpo15:22
Swojska15:24
Węzeł Kliniczna15:25
Twarda15:26
Stocznia Północna
 
15:27
0 min.
 
Stocznia SKM15:292 min.
 
Plac Solidarności15:314 min.
 
Dworzec Główny15:336 min.
 
Hucisko15:369 min.
 
Powstańców Warszawskich15:3912 min.
 
Paska15:4013 min.
 
Ciasna15:4114 min.
 
Zakopiańska15:4215 min.
 
Skrajna15:4417 min.
 
Siedlce15:4619 min.
 
Piekarnicza15:5023 min.
 
Belgradzka15:5225 min.
 
Warneńska15:5427 min.
 
Kolumba15:5629 min.
 
Brętowo PKM15:5932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy