{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV06:04
Nowy Port Góreckiego06:05
Marynarki Polskiej06:07
Śnieżna06:09
Stadion Energa Gdańsk06:11
Mostostal06:12
Żaglowa - AmberExpo06:13
Swojska06:15
Węzeł Kliniczna06:16
Twarda06:17
Stocznia Północna06:18
Stocznia SKM
 
06:20
0 min.
 
Plac Solidarności06:222 min.
 
Dworzec Główny06:244 min.
 
Hucisko06:277 min.
 
Powstańców Warszawskich06:3010 min.
 
Paska06:3111 min.
 
Ciasna06:3212 min.
 
Zakopiańska06:3313 min.
 
Skrajna06:3515 min.
 
Siedlce06:3717 min.
 
Piekarnicza06:4121 min.
 
Belgradzka06:4323 min.
 
Warneńska06:4525 min.
 
Kolumba06:4727 min.
 
Brętowo PKM06:5030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy