Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego09:00
Marynarki Polskiej09:02
Śnieżna09:04
Stadion Energa Gdańsk09:06
Mostostal09:07
Żaglowa - AmberExpo09:08
Swojska09:10
Węzeł Kliniczna09:11
Twarda09:12
Stocznia Północna09:13
Stocznia SKM
 
09:15
0 min.
 
Plac Solidarności09:172 min.
 
Dworzec Główny09:194 min.
 
Hucisko09:227 min.
 
Powstańców Warszawskich09:2510 min.
 
Paska09:2611 min.
 
Ciasna09:2712 min.
 
Zakopiańska09:2813 min.
 
Skrajna09:3015 min.
 
Siedlce09:3217 min.
 
Piekarnicza09:3621 min.
 
Belgradzka09:3823 min.
 
Warneńska09:4025 min.
 
Kolumba09:4227 min.
 
Brętowo PKM09:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy