Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV13:39
Nowy Port Góreckiego13:40
Marynarki Polskiej13:42
Śnieżna13:44
Stadion Energa Gdańsk13:46
Mostostal13:47
Żaglowa - AmberExpo13:48
Swojska13:50
Węzeł Kliniczna13:51
Twarda13:52
Stocznia Północna13:53
Stocznia SKM
 
13:55
0 min.
 
Plac Solidarności13:572 min.
 
Dworzec Główny13:594 min.
 
Hucisko14:027 min.
 
Powstańców Warszawskich14:0510 min.
 
Paska14:0611 min.
 
Ciasna14:0712 min.
 
Zakopiańska14:0813 min.
 
Skrajna14:1015 min.
 
Siedlce14:1217 min.
 
Piekarnicza14:1621 min.
 
Belgradzka14:1823 min.
 
Warneńska14:2025 min.
 
Kolumba14:2227 min.
 
Brętowo PKM14:2530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy