Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV16:19
Nowy Port Góreckiego16:20
Marynarki Polskiej16:22
Śnieżna16:24
Stadion Energa Gdańsk16:26
Mostostal16:27
Żaglowa - AmberExpo16:28
Swojska16:30
Węzeł Kliniczna16:31
Twarda16:32
Stocznia Północna16:33
Stocznia SKM
 
16:35
0 min.
 
Plac Solidarności16:372 min.
 
Dworzec Główny16:394 min.
 
Hucisko16:427 min.
 
Powstańców Warszawskich16:4510 min.
 
Paska16:4611 min.
 
Ciasna16:4712 min.
 
Zakopiańska16:4813 min.
 
Skrajna16:5015 min.
 
Siedlce16:5217 min.
 
Piekarnicza16:5621 min.
 
Belgradzka16:5823 min.
 
Warneńska17:0025 min.
 
Kolumba17:0227 min.
 
Brętowo PKM17:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy