Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Władysława IV17:59
Nowy Port Góreckiego18:00
Marynarki Polskiej18:02
Śnieżna18:04
Stadion Energa Gdańsk18:06
Mostostal18:07
Żaglowa - AmberExpo18:08
Swojska18:10
Węzeł Kliniczna18:11
Twarda18:12
Stocznia Północna18:13
Stocznia SKM
 
18:15
0 min.
 
Plac Solidarności18:172 min.
 
Dworzec Główny18:194 min.
 
Hucisko18:227 min.
 
Powstańców Warszawskich18:2510 min.
 
Paska18:2611 min.
 
Ciasna18:2712 min.
 
Zakopiańska18:2813 min.
 
Skrajna18:3015 min.
 
Siedlce18:3217 min.
 
Piekarnicza18:3621 min.
 
Belgradzka18:3823 min.
 
Warneńska18:4025 min.
 
Kolumba18:4227 min.
 
Brętowo PKM18:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy