Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV21:05
Nowy Port Góreckiego21:06
Marynarki Polskiej21:08
Śnieżna21:10
Stadion Energa Gdańsk21:12
Mostostal21:13
Żaglowa - AmberExpo21:14
Swojska21:16
Węzeł Kliniczna21:17
Twarda21:18
Stocznia Północna21:19
Stocznia SKM
 
21:21
0 min.
 
Plac Solidarności21:232 min.
 
Dworzec Główny21:254 min.
 
Hucisko21:287 min.
 
Powstańców Warszawskich21:3110 min.
 
Paska21:3211 min.
 
Ciasna21:3312 min.
 
Zakopiańska21:3413 min.
 
Skrajna21:3615 min.
 
Siedlce21:3817 min.
 
Piekarnicza21:4221 min.
 
Belgradzka21:4423 min.
 
Warneńska21:4625 min.
 
Kolumba21:4827 min.
 
Brętowo PKM21:5130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy